Partner serwisu - Izosolux (polimocznik)

Izosolux to doświadczona firma, która działa w  branży budowlanej od 10 lat i jest kontynuacją firmy Solux, która była obecna na rynku znacznie wcześniej. Od 2010 roku firma zdecydowała się na to, by skupić się wyłącznie na realizowaniu izolacji natryskowych. Była to świetna decyzja, ponieważ właśnie dzięki temu mogła zbudować sobie silną pozycję, wprowadziła do swoich usług nowoczesne metody działań.

Polimocznik

Obecnie firma wykonuje izolację powierzchni dachowych z metalu, cementu wykorzystując w trakcie pracy polimocznik p-2049. To elastyczne tworzywo, które dobrze przylega do każdej powierzchni, na której będzie się znajdować. Jednocześnie szybko zasycha, dlatego można wykonać izolację bardzo sprawnie. Materiał rozprowadza się sprawnie po całej powierzchni, gdzie ma być izolacja, dlatego ostatecznie mamy świetne efekty i uniknąć można mostków termicznych.

Tym samym firma Izosolux zdołała zdobyć sobie bardzo silną pozycję na rynku i należy do wiodących wykonawców jeśli chodzi o izolację z pianki. Wykorzystywana pianka jest bez toksycznych dodatków, odporna i trwała. Dzięki niej obniży się koszty ogrzewania budynku.